Březen 2011

Báseň - Obavy a pláč jejich věrný hráč.

30. března 2011 v 16:09 | Nickey Facebookova |  Básně
Tumblr_lho2up54f41qdpf02o1_500_large

Jsou slabší, nemohou sportovat,
nikdy se nebudou radovat.
Když ráno vstávají, pokud-li večer usnou,
vůbec nic nejedí, vůbec nic nemají.

Ranní rosou začínají obavy,
ale oni nemění nálady,
oni s námi sdílí vše,
ale my se mýlíme.

Nepomůžeme, nedáme,
dokud to s nimi nesjednáme.
A kdo ti "oni" jsou ?
Lidé co nic nemají,
lidé co se neznají.

Pláš a stres kamarádi,
vše co jim dáš mají rádi.
Je mi jich líto a komu ne ?
Tak proč nic sakra neděláme ?
Otázek moc, odpověď žádná,
však každému je tato situace jasná.

Tumblr_litvjjjbia1qet6myo1_500_large

Tato báseň je o chydých, nemocných lidech, skládala jsem s lásky, protože tyto problémy moc ráda sleduji a později pokud by to bylo možné bych na takové děti přizpívala. Tato báseň je smutná, není to jedna z mých nejveselejších básní. Má čtyři sloky a každá z nich je jiná (první - AABC, druhá - AABB, třetí - AABCC, čtvrtá - AABBCC). Tuto báseň jsem složila v hodině přírodopisu, nelíbí se mi tak moc, ale řekla bych, že má díla byla mnohdy hrůznější.
Nickey Facebookova ♥

Báseň - Nikdo neví jaká jsem.

29. března 2011 v 20:29 | Nickey Facebookova |  Básně
Tumblr_lisfw70h2d1qdbbywo1_500_large

Nikdo mě nezná, nejsem ta šťastná,
nikdo mě nepozná, nejsem tak krásná.
Ráno pláču, večer se směji
a ranní rosa zakrývá změny.
Můj pláč a obavy,
tiše se skrývají,
mé srdce tluče víc a víc,
moje migréna nepoznajíc.
Ráno když vstávám nálada skvělá,
večer ulehávám celá nesmělá.
,,Co se to děje ?'' opakuji
a pak se "jakože" naparuji.
Tahle doba se mi hnusí,
v téhle době se kdecos zkusí.

208156_10150119437086531_94794451530_7099496_2835722_n_large

Tato báseň je sdružená čili AABB. Tuto báseň jsem složila o hodině češtiny, paní učitelka byla tak milá a nevšimla si mě, ale kdyby ano určitě by mě pochválila, za to že se nevěnuji mluvnici. Tato báseň není o nikom z vás či o nikom v mém okolí, čili je tajemná, takže tohle není výklad mě, pár lidí mi to již řeklo, ale problém je že nepláču. Tuto báseň jsem skládala v rámusu, kdy mě všichni rušili, takže se nedivte že je tak klišé. Děkuji za komentáře.
Nickey Facebookova ♥

Oblíbené stránky. Oblíbení lidé ♥

29. března 2011 v 20:15 | Nickey Facebookova
Tumblr_liskz4l1r71qips2lo1_500_large


Není vás moc, není vás málo, tak akorát ♥ Tyhle lidi zbožňuji a to bez ohledu na to kolik měří, jak vypadají, nevím proč, ale některé ani pořádně neznám a jsou mi moc sympatické. Některých slečen znám i hlas a vše co spolu máme společné mám to na nich ráda, mají ale také nové úžasné vlastnosti a dokáží mě rozesmát. Tyto slečny bych nějakým způsobem ráda poznala a pokud ne, i tak budu na jejich blogy chodit ! Nickey

Užívám si sluníčka a krásného počasí.

27. března 2011 v 14:39 | Nickey Facebookova |  Deník
Tumblr_liis681pz91qzfq3xo1_500_large

Zdravím vás, víte od včerejšího dne jsem majitelkou 2 zajímavých stránek. Jsem děsně pyšná na to, jak si stránku lady-nikys přizpůsobila pro sebe. Byla jsem tam celkem známá (nebo sem ?). Blog snů mě také trochu zviditelnil, jsem s tím blogem naplno spokojená. Ovšem zde budu k vidění také, ale o trochu méně zde budu přidávat články (tam s tím s přece jen dávám více práce). Děsně se mi líbí ten layout co tam mám. Zkrátka pokud nebudu zde naleznete mě na adrese lady-nikys.blog.cz, na tento blog jsem vlastně nejvíce pyšná, na tom blogu jsem vystřídala své tváře, mnoho layoutů, přezdívek, ale změnila také výrazně své chování. Ten blog trvá již několik měsíců. Přesněji rok a 8 měsíců (dokonalá doba, ne ?). Víte, na tom blogu to bude ovšem úplně jiné než zde, zde to miluju tak či tak, ale přece jen tady budu více povídat a tam více ukazovat.

Tumblr_li66htux7r1qaoe19o1_400_large

Dnes se mám skvěle, opravdu nic mě netrápí a proto jsem si z ničeho nic, začala uklízet pokoj (taková rekonstukce). Dnes zde můžete čekat, ještě nějaký článek a více očekávejte na LN. Jelikož to tam pro dnešek bude trochu žívější. Zde, ale čekejte v blízké době článek kde uveřejním všechny své oblíbené blogy, čili bude tu velký dlouhatánský seznam. Dnes ještě půjdu cvičit, dopisovat sešity, budu na blogu atd. A kochejte se krásným počasím, které venku je. Slunce svítí, ptáčci zpívají, koně se pasou, alespoň tak krásný je výhled z druhého patra, ze střešního okna a z mého pokoje. To je vše co jsem zatím chtěla sdělit. Mimochodem co čas ? Jste popleteni nebo to u vás naprosto klape ? Já dnes myslela, že stávám v 10 a přitom bylo 11 hodin, ale jinak už jsem si hodinky předělala a všechno ohledně času mám v hlavičce urovnané.
Nickey Facebookova ♥

Životní sny ♥

25. března 2011 v 17:59 | Nickey Facebookova |  Slohovky
Tumblr_limac0c4yu1qecnc3o1_500_large

Spousta lidí mi vynadala, jen co jsem nad touto myšlenkou přemýšlela, víte, někteří jedinci a já si myslím, že do nich patřím, mají určité životní sny. Já osobně jich nemám stovky, ale nějaká jsou, lidé si dávají sny, jako "navštívit Paříž" ano svým způsobem to je sen, jenže podle by měl být sen na pokraji nereálnosti, nějaká hloupost, která vás však do konce života poznamená, nemělo by to být něco, co se vám splní příští týden, já bych řekla, že se mezi sny neřadí "chtěla bych zhubnout" myslím si, že je to předcevzetí a ty se dávájí každým rokem a upřímně, polovina lidí, z nich bývají zklamaní, takováhle předcevzetí, se vám jen tak nesplní, na těch musíte zamakat.

Já bych mezi své životní sny zařadila asi tohle

• chtěla bych si stoupnout na hranice, chtěla bych být totiž na dvou místech zároveň.
• chtěla bych skočit z okna na trampolínu (mnoho lidí mě za svou povahu trestá, jednou bych chtěla zkočit z okna a to nějak po hlavě, ale zároveň si přála, po této sebevraždě, ještě nějakou měkkou záchranu)
• chtěla bych se setkat z hvězdou, kterou nemám ráda a říct jí "nelíbí se mi jak zpíváš" (tímto si chci dokázat jak dokážu být upřímná)
• chci mluvit s policií, tak aby mě poslouchala a dělala to co řeknu (hranice nereálnosti)
• chtěla bych svůj život zaznamenat v knize a chtěla bych aby jsi tu knihu koupili, alespoň 3 lidé.
• chtěla bych bezbolestně zemřít a při smrti se setkat z lidmi, kteří mě nesnášeli (tím nemyslím, aby mě srazilo auto já byla ve chvíli mrtvá a to auto řídili mí nepřátelé)
• chtěla bych říct učitelce co mě trápí, že se jí bojím, ale jsem pyšná na to, že oní dokážu říct sprosté slovo.
• chtěla bych 1 den v životě, mluvit na kolemjdoucí lidi sprostě, ale přesto čekat, že na mě budou "milí".
• chtěla bych poznat samu sebe od základů a přiznat si to jaká jsem (úplná nereálnost !).
• chtěla bych být se svou rodinou (maminka, tatínek, sestřička, děti, manžel ..) na dovolené pod stanem když mi bude 45 let.
• nikdy bych nechtěla přijít o svou paměť a vzpomínky, neboť jsou pro mne důležité jako vlastní život.

Každý máme svůj sen, ty mezi těmi mými, určitě ty své nenajdeš, neboj se odhalit to jaký jsi a zkus mi nějaký svůj sen napsat do komentářů, určitě nad ním popřemýšlím.

Tumblr_lilsryz5yw1qhpzuso1_500_large

Víte, asi teď pro vás budu ještě o něco hloupější, ale nečekám poklonu, za to že jsem řekla, co chci. Už od malička vím, že nikdo neni dokonalý ať se sebevíc snaží, modelky z módních časopisů, drží hladovky a je jim špatně, aby zhubly a byly "dokonalé". Že sem tam i nějaký sportovec si vezme steroidy a že jsem se narodila živá a zdravá a to jestli jsem krásná o to nejde, jde o to že jsem našla místo, kterému můžu říkat domov a lidi, které mohu oslovovat krásně a mluvit na ně tak jak chci, protože i přes moje chyby jim to bude připadat krásné a ne jako některým "trapné".

A teď pár úžasných souvětí →

,,Život není puzzle, kde skládáme a ztrácíme dílky, ani omalovánka kterou malujeme nejrůznějšími barvami, život je pouze malé dítě, které má tu kuráž hrát si na dospělé a odmítnout tyto hračky.''
moudrý člověk (já)
,,Naučil jsem se chodit na nočník, naučil jsem se používat příbor, ale i tak to neznamená,
že jsem se naučil na vzpaměť sám sebe.''
moudrý člověk (já)
,,Jen lidé dokážou chudákovi ukrást pár drobných, jelikož jen lidé dělají hlouposti.''
moudrý člověk (já)
,,Rozmnožovat se umí každý živočich, avšak jen některý se dokáže o potomka postarat.''
moje paní učitelka

Tumblr_lild5mvocl1qdwdzao1_500_large

Než začnete psát hloupé komentáře, přečtěte si článek a než začnete psát, že jsem hloupá já, přečtěte si mě. Chci tímto článek říct, že ve mě žije člověk, osoba ne jen někdo kdo píše články a umí odepsat na komentář, ano opravdu mám srdce, kdybych totiž neměla, zřejmě bych tu neseděla, ale ležela a kdybych měla větší, zřejmě bych tu neseděla, ale hleděla si své rodiny.
Nickey Facebookova ♥

Je to opravdu romantický film, nebo jen dva lidi co dostanou zaplaceno ?

23. března 2011 v 17:29 | Nickey Facebookova |  Deník
Tumblr_lhpftkjnty1qzkfbpo1_500_large

,,Člověk nemá nikdy padat na zem, jen protože věří, že ho někdo zvedne.''
Niccoló Machiavelli

Zdravím vás, dnešní den je až zvláštní. Lidem občas rupne v bedně a začnou dělat opravdu nevídané věci o kterých se jim ani nezdálo, promiňte za oslovení "lidi" má tam být, že mě Nickey občas rupne v bedně. Stalo se tak, buď se stala zprávná věc a nebo jsem předčila svá očekávání a je to se mnou ještě horší. Dnes ráno jsem vstala, zda pravou či levou nohou opravdu nevím, ale vím, že jsem vstala a nemusel mě nikdo tahat, což je dobře. Poněkud rychle jsem se oblékla a v opravdu krásných 10 hodin si šla pro jídlo, bydlíme s babičkou a ta mi hned naložila kopu nudlí a polévky a tak jsem si dala. Po polévce (omluvte mě, ale v 10 hodin to neberu ani jako snídani, ani jako oběd) jsem šla cvičit, udělala jsem 80 sedů lehů, půl hodiny běhala na stroji a byla jsem strašně šťastná za to, že se po nějaké době opět hýbám a nechci mít na bříšku puding. Ovšem, že takováto cvičení bych musela dělat každý den, aby to na mé tělo mělo nějaký viditelný účinek, ale prozatím mi stačil jen ten pocit, že se opět hýbu. Po cvičení, jsem byla celičkou dobu v obýváku, budete se až divit, ale seděla jsem na pohovce a jen tak poslouchala jak nahlas mi přes celý dům hraje Rihanna a nějaké novinky, které dávaly na hudebním kanálu. Vůbec jsem nekrákala jako slavík, který zní jako kdyby řval na smrtelné posteli, dobře no. Parkrát jsem si zazpívala, ale nehledejte v tom talent.

Tumblr_lh46gtjucm1qciek8o1_1280_large

,,Muž chce být první láskou ženy, žena poslední láskou muže."
Victor Hugo

Na pohovce jsem ještě zůstala, ale tentokrát u romantického filmu. Opravdu mě překvapuje, kolik lásky dokáži ve filmu větřít mezi dva lidi, kteří se vlastně ani neznají, ano ve filmu to následně vypadá romanticky, když spolu sedí pod oblohou a mají se k sobě. Ovšem já mám na filmy tipu "nasytíme vás láskou až k prasknutí" jiný názor, lidé se pomocí romantických filmů učí realitu vnímat jinak. Dívky jsi hledají vysněné prince z filmů a vůbec je nenapadá, že si Robert Pattison uživá ve vile a tyhle holky ho nezajímají. Ženy se snaží zhubnout jako ta Bridget Jonesová, ale přitom je nenapadá, že ve skutečnosti tento film napsalo jen pár týpků, přičemž jeden se cpe křupkama a druhý ví, že až příjde domů, uvidí starou na olpranu jak cvičí a řekne si "proč já jsem ten film vymyslel". Lidi si myslí, že filmy a hlavní postavy jsou dokonalé, ale oni jsou to jen normální lidé co se nerozchází při měsíčku typem "milovala jsem tě, ale zklamal si mě", ale stejně tak jako skoro u všech rozvodů to končí "na tady máš kočku, já si nechám dům" a *prásk dveřmi*. Upřímně, u romantických filmů se vám uroní slzička z toho jak je to dojemné, ve skutečnosti se na sebe musí tlačit dva lidi a pak za tu tlačenici dostanou peníze a mohou se radovat s toho, že můžou svou rodinu vzít na Bahamy. Opravdu vám to pořád připadá romantické a úžasné ? Ano, mě taky, ale až nebudu 20 minut dopředu vědět, co udělá hlavní hrdinka a pro koho se rozhodne a až si nebudu jistá, že je to jen na oko a někde to tak opravdu může být.
Nickey Facebookova ♥

Tak nějak vypadá malé dítko.

21. března 2011 v 18:09 | Nickey Facebookova |  Blbosti
Tumblr_lif00qckiw1qafkhwo1_500_large

,,Nesympatické na počítačích je to, že mohou říkat jenom "ano" nebo "ne", ale nikdy "možná".''
Brigitte Bardot

Dnes byl zajímavý den, dohádala jsem se s kámoškou přes skype, naštěstí je to za mnou, ale chvílema jsem myslela, že to po slově "Končím s tebou", založím, avšak měla jsem tu chuť v konverzaci pokračovat, nakonec jsem myslela, že si na stěnu napíšu "k zblití" a pod to se pověsím na hřebík, nějak tak tvrdě by to udělala "-A" z Pretty Little Liars, ale tak alespoň malý náznak toho jak bujnou mám fantazii. Nedává ovšem smysl to, že na hřebík v pokoji bych nedosáhla a psát se mi nic nechce. Zpět k článku i přes všechny následky se strašně moc ráda hádám. Lidi ve vás poté neuvidí nepřítele, ale kamaráda, když se s někým pohádáte a chcete se pak udobřit, alespoň poznáte, že se máte rádi a záleží jednomu na druhém. Víte, já se hádám často a ráda, lidi tak posilují vztah, mohou si od sebe oddechnout a miluju, když se pak po hádce udobřuju a pak je vše jako by se nestalo, ale samozřejmě bych nikdy hádkou nikomu neublížila, no spíše nikdy nikomu blízkému a důležitému, s nepřátely se klidně pohádám vážněji. Tímto, ale nechci vést článek a plačtivé řeči, o tom jak se hádám.

Tumblr_lidzbjmxss1qg0qplo1_500_large

,,Krásné ženy mají vždy u mužů větší úspěch než ženy moudré. Jen velmi málo mužů totiž je slepých, ale zato hodně hloupých.''
Sophia Lorenová

Tímto článkem chci spíš říct, že je mi ode dneška absolutně jedno co si o mě lidé myslí. Víte, hodně lidí mě hodnotí, jako, že jsem zlá, blbá, panovačná, ale vlastně kdo v dnešní době se hrabe ve vlastnostech ? Nikdo, upřímně, budu asi jediná co zachvíli bude věřit na to, že může být světový mír. Ano, dnes mi po mnoho stránkách opravdu není dobře, za prvé bolí mě v krku, za druhé v hlavě se mi rozsypaly škatulky "hloupost", "naivnost", "fantazie" pěkně se to promíchalo a mezi tím co si otázky třídím zpět na mě další 100 nepotřebných otázek ukazuje. Nejprve jsem chtěla psát článek o Trestu smrti, kupodivu jsem si, ale řekla, že ne a jsem za své rozhodnutí ráda, jediné co by v mé dnešní náladě vypadlo, by byl článek o perníkové chaloupce a tom, proč vybrali dříve Jeníčka a ne Mařenku. A pak po Mařeně a Honzovi mě napadlo, že napíšu povídání o svém dni, ale to by bylo až příliš veselé, až moc hloupé a asi bych svými povídání, jak jsem jedla rohlík a seděla a nic nedělala, neuspěla. A tak je tu tohle trochu okořené obrázky a citáty úžasných dam. Upřímně končím, nevím co mám psát.
Nickey F. ♥

Justin Bieber hvězda princezen ♥

21. března 2011 v 16:49 | Nickey Facebookova |  Oblíbené věci
Svým způsobem jsem také fanynka. Ano <33
A jsem za to ráda !
Tumblr_libliwz09p1qfqs50o1_500_large

Vždycky byl Justin dokonalej, ale v zemi jiných holek. Proč je podle mnohých úžasný ? Není to podle toho jak zpívá, že má opravdu talent, ale je to podle toho, že většina, všechny soudí podle vzhledu a tak nepotřebně odstřelili i Justina. Byl by opravdu krásný a měl by jen fanoušky, kdyby lidé poslouchali jeho písně, bez toho aniž by hodinu čuměli na jeho plakát co mají v pokojíčku, tuna holek si přeje být s ním, ale žádná nepomýšlí na to, že je odjinud a to jak místem, tak srdcem. Je to taky kluk, jako každý jiný, něco si v životě přál a to stát se slavný, ano nepadlo mu to do klína, pouze měl štěstí, slavným se stal, jinou cestou a už je to malý rozmazlený děcko ? Upřímně, mě se to malý rozmazlený děcko docela i líbí. Každej druhej machr, kterého by potkalo tohle by to zneužil, ve svých 16 letech, by nebyl takhle "slušnej", asi už by se se Selenou vyspal, ano upřímně, on je takové dítě, ale ne hlasem, ale tak celkově, copak je něco dobrého na tom být dospělý ? Ne ! Podle mě z něho všichni dělají moc velkou star. Na Superstar se o něm zmiňuje Leoš Mareš, ve škole o něm mluví holky a mě to nějak moc nebere, ale přiznejme si, že by nebyl hezký a zpíval tak jak zpívá ? Já jediná bych ho asi poslouchala, protože se mi jeho písničky líbí, ale ostatní ? Ne, většina by se mu vysmála jak je škaredej a dětskej a jako jediná bych se tu na blogu zastávala já. U zpěváka mi nikdy nešlo o vhled a to ať se jmenuje Justin nebo Franta, ať je černý nebo bílý, ať má 8 nebo 80, ať je tlustý nebo hubený a ať je krásný nebo škaredý, u zpěváka mi šlo vždy jen o jedno a to aby mě svou písní potěšil, když mi bude smutno, aby mě rozesmál svými gesty, byl milej a vyřazovala z jeho hlasu zvláštní energie a to vyzařuje, je jasný, že metalistům, budu připadat jak malá růžová slepička, ale upřímně jsem, a proto mám právo říct, stejně tak jako každý kdo se mi líbí.

Tumblr_li06q7kpyz1qcbli3o1_500_large

Můj domov mýma očima.

20. března 2011 v 18:49 | Nickey Facebookova |  Slohovky
Dnes je mi dobře, až skvěle <3 Rozhodla jsem se napsat článek o svém domově, pokojíčku, rodičích, sestře, mazlíčcích atd. Samozřejmě budu psát z části v anonymitě.

Tumblr_li3fm3vnfn1qb84h6o1_500_large

,,Můj dům, můj hrad''

Je to nějakou dobu co je v mém pokoji naprostý nepořádek a mě je to díky nemoci, plně jedno, ale jinak můj pokoj bývá uklizený. Jsem právě ten tip, co má ve všem pořádek. Můj pokoj je žlutý, je to až divná barva, vůbec se ke mě nehodí (přiznávám mám na sobě žluté pyžamo), ale i tak si ho budu tento rok přebarvovat na zeleno. Zelená barva je pro mě krásná, ano i ostatní barvy jsou krásné, ale zelená barva mi připomíná louky, u nás na vesničce, ten pocit, kdy se položím do trávy. Zelenou miluju. V mém pokoji zelenou zpatříte na hodně místech, povlečení a prostěradlo je zelené a několik doplňků, je také v zelené barvě. Svůj pokojík mám ráda, oblíbila jsem si ho, protože je stále ještě "dětský". Je v něm zachyceno spoustu vzpomínek, poličky kde mám všechna přání snad od 6 let. Polička kde mám všechny plyšáky od svých tet a od svých příbuzných. Velký šatník, ve kterém není zas až taková spousta oblečení, ale i tak jsem s ním spokojená. Ale ze všeho nejraději mám své střešní okno. Střešní okno má mnoho výhod, vy vidíte ven, ale oni nevidí na vás. Mám pod oknem postel, zařídila jsem si to tak sama, protože jsem snílek a miluju oblohu, hlavně tu noční. Když je mi v noci úzko, nemůžu spát, začnu počítat hvězdy, když je měsíc na dobré straně, kochám se jím a když jsem na tom zle, otevřu si okno, ať mi trochu profouká obličej. Ve svém pokoji mám převážně šikmou zeď. Nikdy mi šikminy nevadily, vždycky se mi to líbilo a ještě teď jsem s nimi spokojená, jedinou nevýhodou je ranní vstávání, když se sebou oženu, narazím hlavou do šikminy a to opravdu není příjemná bolest, ale jinak ? Celkově to vypadá moc pěkně.

Tumblr_lid7mvxab01qf7otvo1_500_large
Tumblr_lid4xeltxp1qi82dto1_500_large

,,Je lépe být připraven na příležitost a nemít ji, než příležitost mít a nebýt na ni připraven.''
Whitney Young

Žiju ve velkém rodinném domku. S úžasnými rodičemi, páru mazlíčků a sestrou. Mí rodiče jsou pohostinní, jakmile přijde návštěva začnou chystat na stůl a jsou velice štědří. Každý den musí být v našem domě uklizeno a to ať se chystá návštěva a nebo ne. I když někdo řekne, že věčně uklízet nemusí být příjmené, mě to vlastně vůbec nevadí. Jsem ráda, že mí rodiče, dbají na to aby jsme se po všech stránkách měli dobře a to i po té, že nás dnes něco naučí a v budoucnosti to můžeme výhodně používat. Jsem ráda za to jak často nás berou na výlety, na hrady, zámky. Jsem moc ráda, kolik toho díky nim poznám, že procestuji českou republiku a pak na starý kolena si vzpomenu na to jak jsem na tom zámku, jednou byla s rodiči. Je úžasný, jak mě mí rodiče podporují, stojí při mě, věří mi. Mám je moc ráda. Mám takovou radu, pokud chcete výcházet se svými rodičemi, hledejte nejprve chybu u sebe ;) Vždy jsem se s nimi hádala o tom jak nemají pravdu, že jsem nepořádná, ale vlastně mají. Začala jsem hledat chyby u sebe a u druhých se je snažím nevyhledávat, vše je tak pohodlnější.

Tumblr_li660ft8pn1qgv5awo1_500_large
Tumblr_lid66hjhyv1qdbbywo1_500_large

,,Kdo je spokojen s ničím, má vše, čeho je mu třeba.''
Nicolas Boileau

Mám sestru, je o 4 roky starší jak já, je jí tedy 17 let. Je praštěná, dělá blbosti, ale mám jí ráda. Je skvělá když něco chce, jinak je děsně protivná a pořád se hádáme, ale ano dá se to ustát. Má přítele, který je prakticky jako můj bráška, je u nás pořád, a dělám s ním různé blbosti. Moje sestra má cit pro módu, dobře se obleká, záleží jí na doplňcích a má moc věcí v šatníku i jinde. Teď nedávno když jsme byli sami doma, si domů přitáhla křečka, říká mu Čudla. Moje máma, by byla vyloženě proti, kdyby jsme ho všichni neměli tak rádi. Je úžasný a moje sestra se o něj stará (je ještě maličký, před nedávnem se narodil). Dále pak vlastníme fenku, jmenuje se Roxinka, její hlavní znaky jsou velké uči a psí inteligence. Když chce ven jde před dveře a štěkne, když chce něco dobrýho do misky, prázdnou jí hodí do místnosti, kde jsi, i přestože tam nesmí. V 6 ráno, tě začne olizovat a tím tě vzbudí. Přivítala by i zloděje, jelikož je moc milá. Mám jí ráda, i když k nám tak náhodou přišla, je moc hodná. Nemáme s ní problémy a je přátelská, jediný problém je její srst, strašně moc pouští a tak je vždy a všude co uklízet, respektive chuchvalce bílých chlupů. Ale i tak je to super pejsek. Venku na zahradě máme ještě jednoho a to Benjiho, jinak chováme králiky, teda spíš děda chová, má jich stovky, já osobně se chodím koukat jen na mladé na jaře, protože jsou roztomilí a maličcí, ale jinak je moc nenavštěvuji, kromě léta, kdy jim pořád trhám čerstvou trávu a hraju si s nima. (zní dětinsky, ale je to krásné)

Tumblr_laqy1h7tu81qbvn3zo1_500_large

Tak a poslední věc je blog. Chtěla bych zmínit, že můj blog není o facebooku, facebook sice vlastním, ano uznávám, ale jinak jsem spíše než Nickey Facebookova myslím tím sociální stránky, tak spíše Nickey Obličejoknihová. Mě se prostě líbí ten význam, nehledejte za blogem, že budu přidávat, nějaké facebookové novinky, nebo něco ze světa drbů, kterých na facebooku sice najdete požehnaně, ale i tak, tento blog s tím nemá prakticky nic společného. ;) Budu ráda za všechny co mě pochopí.
Nickey Facebookova

Pár nejhezčích scén z Pretty Little Liars.

19. března 2011 v 15:59 | Nickey Facebookova |  Pretty Little Liars
Rozhodla jsem se přidat i něco z Pretty Little Liars. Pro jednou jen fotografie z podle mého nejhezčích romantických scén. Mimo to zde uvidíte několik párů. Trochu je okomentuju aby jste měli představu kdo na nich je, v kterém díle a další podrobnosti.

Tumblr_li6vg93hhp1qh5mw7o1_400_large

Toby Cavanaugh (Keegan Allen) a Spencer Hastings (Troian Bellisario) byli v 19. díle spolu v pokoji aby zjistili něco o - A. Večer hráli Scrabble a Toby Spencer porazil, avšak ráno se Spencer probrala natěsněná na Tobym. Podle mě jim to spolu moc slušelo. V tomto díle se taky nečekaně políbili a jde tam vidět tělo Tobyho, zkrátka je na co se dívat !

Tumblr_li3wlzoxn31qzgecuo1_500_large

Aria Montgomery (Lucy Hale) a Ezra Fitz (Ian Harding). I přestože jejich láska zůstává daleko od Rosewoodu a nebo v bytě u Ezra, je na ně krásný pohled a jediné co chtějí je být spolu a to na jakémkoliv místě. Nemohou se spolu fotit, jelikož by se vše prozradilo. A proto Aria vymyslela, že si dají na hlavu pytel a vyfotí se spolu. Úžasná scéna v 21. dílu.

Tumblr_lhustuhqio1qftpcoo1_500_large

Hanna Marin (Ashley Benson) a Caleb (Tyler Blackburn). Caleb u Hanny nějakou dobu přespával, sprchoval se u nich doma, plně využíval koupelnu a nedával dolů záchodové prkýnko a to v tajnosti před Hanninou matkou Ashley. Jednou si, ale Hannina máma zapomněla v koupelně telefon a tak aby se tajemství neprozradilo Hanna si za Calebem vlezla do sprchy. To byla fakt úžasná scéna v 18. dílu.

Snad vám to stačí trochu jsem to skloubila, aby to nebylo příliš dlouhé. Mimochodem psáno vlastními slovy !
A dodatečně, protože tu někomu tento pár chyběl Maya & Emily.Maya St. Germain (Bianca Lawson) a Emily Fields (Shay Mitchell) nenašla jsem fotografie, ze kterých bych mohla něco vytvořit. Tímto vás spíše seznamuji s Emily a Mayou. Maya se již neobjevuje v nových dílech, byla v těch starších dokud jí Emilina matka neposlala do polepšovacího tábora. Emily je orientovaná na ženy, v nejnovějších dílech má poměr s Paige, která svou orientaci nechce přiznat. Podle mě se k Emily, ale Maya hodila více, byla milejší a celkově s ní vyřazoval dobrý dojem.

Každý má svůj vlastní rozum, aby za sebe mohl rozhodovat.

18. března 2011 v 9:49 | Nickey Facebookova |  Slohovky
,,Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem zcela jist.''
Albert Einstein

Po 21. dílu Pretty Little Liars mě zmáhá mnoho myšlenek. A tou největší je Zakázaná láska. Tyhle slova už mnoho lidí jistě slyšelo. Myslím si, že je to i film, ale já budu mluvit o tom co je v dnešní době normálním. Má bohaté rodiče, kteří si přejí aby jejím vysněným manželem a partnerem do života byl bohatý právník. (udávám příklad) A ona ? Ona si mezitím najde chudého kluka se srdcem, co by ji za peníze nevyměnil. Milujou se, každý den trávíte u sebe u krbu doma a vždy si hlídají aby jim to nepřekazili rodiče. Čím dál více po sobě touží. Chtějí aby se jejich těla vzájemně dotýkala, ale ? Jde to jen mimo domov. Takoví lidé mají dvojí život. Když si představíte, že by taková slečna doma prohlásila, že si chce vzít kluka, který ani nemá na prstýnek, rodiče by jí zavřeli v pokoji a vůbec nerezpektovali. Ale proč ? Není to většinou kvůli povaze rodičů. Ano, uznávám někteří rodiče jsou chamtiví, musí mít bohatého právníka v rodině, ale většina se snaží o dobré poměry ve městě, v rodině, na vesnici. Rodiče se snaží mít dokonalou dceru, ale přesto nevidí, jak na dokonalosti ztrácí a prahne jen po jednom po NĚM.
"Nic na světě nám nepatří, jen čas."
Lucius Annaeus Seneca

Tahle věc mě už delší dobu trápí. Proč si tolik lidí vzalo život ? Právě kvůli lidem, kteří je nenechají volně žít. Mám kamarádku, všichni jí mají rádi, ale ona sama sebe ne. Říká, že jí mají rádi, jen kvůli tomu, že jí bůh nadělil krásu, ale věřte mi, že díky tomu, že je krásná, ztrácí mnoho jiných hodnot. Ano, opravdu je krásná, její husté, krásné, hnědé vlasy a její tvář. Ovšem umí zpívat a kolik lidí si jejího talentu opravdu všimne ? Málo, většina se podívá na postavu tvář a je dokonalá zpěvačka, bez toho aby jí poslali dál kvůli zpěvu, tak, ale ztrácí další možnosti a to naučit se něco. Člověk by se měl učit z vlastních chyb. Má máma vždycky říkávala "každá chyba je hloupá, avšak chuť chybu napravit je ještě hloupější" a proč to říkávala ? Lidé si v dnešní době, chyb nevšímají. Všichni lidé se snaží dokonalí a za cenu, že občas stoupnou vedle a tak to má i ta kamarádka, kdyby jí lidé říkáli, aby ubrala výšek ve zpěvu, více by se toho naučila. Jenže tohle jí řekne jen někdo kdo si chyby všimne a to málokdo.
Nickey Facebookova

first article.

17. března 2011 v 18:59 | Nickey Facebookova |  Deník
Tumblr_li2d4mszc51qc8523o1_500_large

Vítej na mém novém blogu. Tento blog opravdu není můj první. Blogů jsem měla nad hlavu. I když jiného typu. Tento blog se bude zabývat vším co mám ráda, asi jste poznali, že mám ráda i samu sebe. Jelikož zde budu psát i své pocity, které ovšem nebudou tolik zajímavé jako ostatní témata. Jsem velkou fanynkou seriálu Pretty Little Liars (věřte mi, tento seriál má mnoho fansite), ale já vlastně nejsem ani tak fansite jako jen fanynka. Budu zde přidávat zajímavosti, fotografie co se mi líbí a takový ostatní věci, který si zdůvodním z vlastními slovy a nebudu brát informace z téhle a tamté stránky a říkat "jakože" je to podle pravidel, jelikož je to zahraniční stránka. Jsem zastáncem, že i když je to zahraniční stránka, tak či tak i "ona" má svá práva. A pak si budete nárokovat práva, za to, že jste to přeložili (nedá moc práce, oproti tomu to sepsat). Ony zahraniční stránky, mohou dělat to samé, zkopírovat vám celou stránku, čekat na novinky a pak si s klidem říct "však co, zahraniční stránka". Tento blog bude určen také k mým názorům (tedy nebudu čerpat z jiných stránek). Ale především jsem si ho založila s nepovinných důvodů a kdybych se třeba v blízké době nudila nebo měla chuť něco napsat. Nebudu zde jako nakoni, protože mi to někdo poručil nebo chce někdo další článek na zkopírování. Nebudu zde mít žádný pravidla, jako "nepsát reklamy" a budu se to zde snažit zařídit útulně, příjemně a tak jak se říká, aby jste se cítili jako doma.

Tumblr_larcsfpfkt1qb7zo6o1_500_large

Toby alias Keegan. Ho tu uvidíte zřejmě často, jelikož jsem jeho velkou fanynkou a je to jeden z mých nejoblíbenějších herců z Pll. Na tomto snímku ho můžete vidět s Justinem Biebrem (nemám ho moc v lásce).
Nickey