C-walk ♥

5. dubna 2011 v 20:09 | Nickey Facebookova |  Oblíbené věci


Řeknu to rovnou, jsem závislačka a na kom ? Na C-walku. Ano, některým to musí připadat hloupé, ale ještě před pár dny jsem znala maximálně Dub step a teď ? Je pro mě jednoznačným králem C-walk, tančí se na rychlou hudbu (převážně remixy), je to něco podobného jako Dub step, akorát rychlejší a pohybově náročnější. Já si v C-walku oblíbila Karfu, líbí se mi jaké vybírá písně a jak to valí. C-walk mě od teď zajímá, zkoušela jsem pár nejjednoduchších kroků a ? Umím kulové, je to opravdu těžké. Pořád se mi zamotávají nohy. Padám na zem, protože neudržím rovnováhu a když se mi konečně něco povede, zjistím že to tak vlastně vůbec nemělo být. C-walk se mi líbí z toho důvodu, že prakticky každý z těch co to umí, to dělá nějak jinak, má svůj vlastní styl, jinak máchá rukama a zkrátka každý vás překvapí něčím jiným.

C-walk se nedá naučit za pár minut vypadá velmi jednoduše (ve spomaleném záběru), ale jinak je těžký. K C-walku patří roury, bolerko a pořádně se namalovat, ne dělám si srandu, k C-wolku patří pravý opak těchto věcí. C-wolk je stejně jako hip-hop pouliční tanec (vznikl na ulici), a proto k němu patří volné oblečení s kšiltovkami a po všem tom i samozřejmě pohodlné boty (tím nemyslím boty na podpadku).


Karfa, Spyryt, JDC. Všichni ti kluci mají neskonečně moc talentu, jde jim to a pro mě je pohádka se na ně dívat. Pokud se chcete (myslím si, že po tom všem ano) naučit C-walk stačí si na youtube vyhledat "C-walk tutoria (for beginners)" a najít si nějaké zajímavé video (libovolně, já propaguji hned to první co vyjede). Malá rada při učení C-walku je dobré jít ven nebo mít na sobě boty, děsně vás pak bolí nohy. A další rada nemějte nic pod nohami, aby jste se náhodou ještě nepřerazili. Děkuji za přečtení.
Nickey Allen ♥
 


Komentáře

1 MoonGíííššekk | 9. července 2011 v 23:26 | Reagovat

Ahooj :)) Zajímavej článek :)) máš pravdu..Karfu znáš jenom kvuli těm videíím které on dělá retoš :D..ale podívej se na ostatní videa př. Entony,YounGun,Sylwer,Styler,Ventex,V.a Lokos, Gregory,Matix, a nebo taky na moje videa :) stačí napsat do vyhledávače .. MoonGose C-walk a když se bude líbit tak mě kontaktuj na facebooku napiš tam MoonGose a ono tito už najde :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama