Blbosti

Každý se občas zmýlí, ale já se mýlím pořád.

3. dubna 2011 v 21:59 | Nickey Allen ♥
5586365838_b57c65ebc0_z_large

Dnešní den uzavírám v klidu a s únavou. Dnešním dnem, jsem si uvědomila hned několik věcí. A o těch se zmíním v tomto článku. Víte, já jsem asi jediná, která v dnešní době, opravdu na blogu neprahne za návštěvností, když jsem zde dnes ve večerních hodinách přišla, uviděla jsem 30 lidí, což je pro mě úžasný. Nevím, proč překvapily mě i krásné komentáře a vaše milost. Víte, vše se přece netočí kolem návštěvnosti, když příjdete na blog máte 200 lidí a žádný komentář, jak s těmi lidmi navážete kontakt ? Nijak, když máte 200 komentářů a návštěvnost nemáte, je to daleko lepší, máte pak přehled, kdo přišel a okomentoval váš blog, spřátelujete se a seznamujete se a o to by přece mělo jít. Jsem poněkud "zaostalá" co se týče témata, blog nám má pomoct k přátelství. Víte, narodila jsem se tak, narodila jsem se jako zaostalá myška, ale opravdu, kdo v dnešní době myslí tak přívětivě jako já ? Ano, u mě vždy byla ta možnost, že to jde i po dobrém, ale vím, že ve většině případů bohužel nejde.

Tumblr_lj3cjnn8qt1qdwdzao1_500_large

Dnešní den byl opravdu prapodivínský, u jedný dívky jsem zjistila, že mě kopíruje, buď je to tak opravdu nebo se jen mílím a kladu si na mysl ujetý fakta, ale ne, řekla bych, že mě opravdu kopíruje, no kopíruje to je silný slovo spíše se mnou inspiruje. Víte, nechci rozmazávat jméno, detaily, jelikož tu dívku znám a předem říkám, že mi to není příjemné, víte ustoupila jsem já, změna neuškodila a aspoň se nebudu cítit tak jak před pár minutami. Ano, udělala jsem si nový layout, je jiný, jsem na něm já (opět předem říkám, že nejsem krásná), a teď ? Cítím se skvěle, mákla jsem si, změnila to zde, polepšila se a nebudu to dále řešit, tou nesprávnou cestou a to je sporem, to se vše musí hned veřejně řešit ? To se vše musí řešit tou cestou nesouhlasu a potopení ? Ne. Tentokrát to tímto způsobem opravdu nemusím řešit a jak tak předpovídám, stejně se jen pletu a tímto omylem si zlepšuju sebevědomí. To je vše mějte se.
Nickey Facebookova Allen ♥

Tak nějak vypadá malé dítko.

21. března 2011 v 18:09 | Nickey Facebookova
Tumblr_lif00qckiw1qafkhwo1_500_large

,,Nesympatické na počítačích je to, že mohou říkat jenom "ano" nebo "ne", ale nikdy "možná".''
Brigitte Bardot

Dnes byl zajímavý den, dohádala jsem se s kámoškou přes skype, naštěstí je to za mnou, ale chvílema jsem myslela, že to po slově "Končím s tebou", založím, avšak měla jsem tu chuť v konverzaci pokračovat, nakonec jsem myslela, že si na stěnu napíšu "k zblití" a pod to se pověsím na hřebík, nějak tak tvrdě by to udělala "-A" z Pretty Little Liars, ale tak alespoň malý náznak toho jak bujnou mám fantazii. Nedává ovšem smysl to, že na hřebík v pokoji bych nedosáhla a psát se mi nic nechce. Zpět k článku i přes všechny následky se strašně moc ráda hádám. Lidi ve vás poté neuvidí nepřítele, ale kamaráda, když se s někým pohádáte a chcete se pak udobřit, alespoň poznáte, že se máte rádi a záleží jednomu na druhém. Víte, já se hádám často a ráda, lidi tak posilují vztah, mohou si od sebe oddechnout a miluju, když se pak po hádce udobřuju a pak je vše jako by se nestalo, ale samozřejmě bych nikdy hádkou nikomu neublížila, no spíše nikdy nikomu blízkému a důležitému, s nepřátely se klidně pohádám vážněji. Tímto, ale nechci vést článek a plačtivé řeči, o tom jak se hádám.

Tumblr_lidzbjmxss1qg0qplo1_500_large

,,Krásné ženy mají vždy u mužů větší úspěch než ženy moudré. Jen velmi málo mužů totiž je slepých, ale zato hodně hloupých.''
Sophia Lorenová

Tímto článkem chci spíš říct, že je mi ode dneška absolutně jedno co si o mě lidé myslí. Víte, hodně lidí mě hodnotí, jako, že jsem zlá, blbá, panovačná, ale vlastně kdo v dnešní době se hrabe ve vlastnostech ? Nikdo, upřímně, budu asi jediná co zachvíli bude věřit na to, že může být světový mír. Ano, dnes mi po mnoho stránkách opravdu není dobře, za prvé bolí mě v krku, za druhé v hlavě se mi rozsypaly škatulky "hloupost", "naivnost", "fantazie" pěkně se to promíchalo a mezi tím co si otázky třídím zpět na mě další 100 nepotřebných otázek ukazuje. Nejprve jsem chtěla psát článek o Trestu smrti, kupodivu jsem si, ale řekla, že ne a jsem za své rozhodnutí ráda, jediné co by v mé dnešní náladě vypadlo, by byl článek o perníkové chaloupce a tom, proč vybrali dříve Jeníčka a ne Mařenku. A pak po Mařeně a Honzovi mě napadlo, že napíšu povídání o svém dni, ale to by bylo až příliš veselé, až moc hloupé a asi bych svými povídání, jak jsem jedla rohlík a seděla a nic nedělala, neuspěla. A tak je tu tohle trochu okořené obrázky a citáty úžasných dam. Upřímně končím, nevím co mám psát.
Nickey F. ♥
 
 

Reklama