Deník

Změna je život, život tě změní.

5. dubna 2011 v 19:29 | Nickey Facebookova
Tumblr_lj6silzzd41qds77zo1_500_large

Zdravím, dnes mám opět skvělou náladu. A ne nic tak zvláštního se mi nepřihodilo. Krom toho, že mám opět šílenou chuť blogovat. A ne slovo "opět" opravdu nezbožňuji. Víte, poslední dobou jsem takový snílek, že úplně zapomínám na věci kolem mě. Neodpovídám na otázky, jelikož si ani nevšimnu, že na mě někdo mluvil. Poslední dobou mé známky v žákovské kníže, jsou opravdu děsivé (kromě jedničky co jsem dnes získala). Poslední dobou na sebe sesbírávám samé špatné až hrozné zprávy. Já se nechovám špatně, to osud se ke mě postavil čelem a neustále mě zkouší. Jak jinak si mám vyvětlit dnešní výpadek hlasu ? Nijak jinak než že to byla blbá náhoda v blbém dni ne. V druhé hodině si můj hlas šel pěkně odpočinout a mě tu nechal samotnou, po slově "já nemůžu mluvit" upištěným, tichým hláskem se všichni smáli. Ale mě to taky připadalo docela vtipné. Až na to, že mě celkem mrzel nezájem ostatních, skoro nikdo se nezeptal co mi je.

Tumblr_lj5qx3lt1s1qb8a3ro1_500_large

Ano, konečně už vím a mám představu jaké to tady bude. Dnes se můžete o osmé hodině těšít na článek o C-walk a v devět na článek "Sním, bdím" oba dva články budou z mého soudku, bohužel budou trochu jiné než ty na které jste si zvykli, tedy nebude to nějak drasticky slušně napsáno, ani nějak pěkně vyjádřeno. Jedním slovem pár utržených cucků. Víte, dnes se ještě chystám napsat článek o druhém blogu. Bude přidán tam, ale tady to také zmíním, chci aby si to přečetli všichni lady-nikysáři asi budou sklamáni. Ale hold to jsem teď i já. Odepíšu na komentáře a vše do detailů vyplním a prosím vás strašně moc, na icq si smažu pár kontaktů (ty které mě věčně nenechají spát), ale také připomínám, že by mě celkem potěšilo kdybych jich také trochu přidala. Mé icq tedy je 629-240-551.
Nickey Allen ♥

Užívám si sluníčka a krásného počasí.

27. března 2011 v 14:39 | Nickey Facebookova
Tumblr_liis681pz91qzfq3xo1_500_large

Zdravím vás, víte od včerejšího dne jsem majitelkou 2 zajímavých stránek. Jsem děsně pyšná na to, jak si stránku lady-nikys přizpůsobila pro sebe. Byla jsem tam celkem známá (nebo sem ?). Blog snů mě také trochu zviditelnil, jsem s tím blogem naplno spokojená. Ovšem zde budu k vidění také, ale o trochu méně zde budu přidávat články (tam s tím s přece jen dávám více práce). Děsně se mi líbí ten layout co tam mám. Zkrátka pokud nebudu zde naleznete mě na adrese lady-nikys.blog.cz, na tento blog jsem vlastně nejvíce pyšná, na tom blogu jsem vystřídala své tváře, mnoho layoutů, přezdívek, ale změnila také výrazně své chování. Ten blog trvá již několik měsíců. Přesněji rok a 8 měsíců (dokonalá doba, ne ?). Víte, na tom blogu to bude ovšem úplně jiné než zde, zde to miluju tak či tak, ale přece jen tady budu více povídat a tam více ukazovat.

Tumblr_li66htux7r1qaoe19o1_400_large

Dnes se mám skvěle, opravdu nic mě netrápí a proto jsem si z ničeho nic, začala uklízet pokoj (taková rekonstukce). Dnes zde můžete čekat, ještě nějaký článek a více očekávejte na LN. Jelikož to tam pro dnešek bude trochu žívější. Zde, ale čekejte v blízké době článek kde uveřejním všechny své oblíbené blogy, čili bude tu velký dlouhatánský seznam. Dnes ještě půjdu cvičit, dopisovat sešity, budu na blogu atd. A kochejte se krásným počasím, které venku je. Slunce svítí, ptáčci zpívají, koně se pasou, alespoň tak krásný je výhled z druhého patra, ze střešního okna a z mého pokoje. To je vše co jsem zatím chtěla sdělit. Mimochodem co čas ? Jste popleteni nebo to u vás naprosto klape ? Já dnes myslela, že stávám v 10 a přitom bylo 11 hodin, ale jinak už jsem si hodinky předělala a všechno ohledně času mám v hlavičce urovnané.
Nickey Facebookova ♥

Je to opravdu romantický film, nebo jen dva lidi co dostanou zaplaceno ?

23. března 2011 v 17:29 | Nickey Facebookova
Tumblr_lhpftkjnty1qzkfbpo1_500_large

,,Člověk nemá nikdy padat na zem, jen protože věří, že ho někdo zvedne.''
Niccoló Machiavelli

Zdravím vás, dnešní den je až zvláštní. Lidem občas rupne v bedně a začnou dělat opravdu nevídané věci o kterých se jim ani nezdálo, promiňte za oslovení "lidi" má tam být, že mě Nickey občas rupne v bedně. Stalo se tak, buď se stala zprávná věc a nebo jsem předčila svá očekávání a je to se mnou ještě horší. Dnes ráno jsem vstala, zda pravou či levou nohou opravdu nevím, ale vím, že jsem vstala a nemusel mě nikdo tahat, což je dobře. Poněkud rychle jsem se oblékla a v opravdu krásných 10 hodin si šla pro jídlo, bydlíme s babičkou a ta mi hned naložila kopu nudlí a polévky a tak jsem si dala. Po polévce (omluvte mě, ale v 10 hodin to neberu ani jako snídani, ani jako oběd) jsem šla cvičit, udělala jsem 80 sedů lehů, půl hodiny běhala na stroji a byla jsem strašně šťastná za to, že se po nějaké době opět hýbám a nechci mít na bříšku puding. Ovšem, že takováto cvičení bych musela dělat každý den, aby to na mé tělo mělo nějaký viditelný účinek, ale prozatím mi stačil jen ten pocit, že se opět hýbu. Po cvičení, jsem byla celičkou dobu v obýváku, budete se až divit, ale seděla jsem na pohovce a jen tak poslouchala jak nahlas mi přes celý dům hraje Rihanna a nějaké novinky, které dávaly na hudebním kanálu. Vůbec jsem nekrákala jako slavík, který zní jako kdyby řval na smrtelné posteli, dobře no. Parkrát jsem si zazpívala, ale nehledejte v tom talent.

Tumblr_lh46gtjucm1qciek8o1_1280_large

,,Muž chce být první láskou ženy, žena poslední láskou muže."
Victor Hugo

Na pohovce jsem ještě zůstala, ale tentokrát u romantického filmu. Opravdu mě překvapuje, kolik lásky dokáži ve filmu větřít mezi dva lidi, kteří se vlastně ani neznají, ano ve filmu to následně vypadá romanticky, když spolu sedí pod oblohou a mají se k sobě. Ovšem já mám na filmy tipu "nasytíme vás láskou až k prasknutí" jiný názor, lidé se pomocí romantických filmů učí realitu vnímat jinak. Dívky jsi hledají vysněné prince z filmů a vůbec je nenapadá, že si Robert Pattison uživá ve vile a tyhle holky ho nezajímají. Ženy se snaží zhubnout jako ta Bridget Jonesová, ale přitom je nenapadá, že ve skutečnosti tento film napsalo jen pár týpků, přičemž jeden se cpe křupkama a druhý ví, že až příjde domů, uvidí starou na olpranu jak cvičí a řekne si "proč já jsem ten film vymyslel". Lidi si myslí, že filmy a hlavní postavy jsou dokonalé, ale oni jsou to jen normální lidé co se nerozchází při měsíčku typem "milovala jsem tě, ale zklamal si mě", ale stejně tak jako skoro u všech rozvodů to končí "na tady máš kočku, já si nechám dům" a *prásk dveřmi*. Upřímně, u romantických filmů se vám uroní slzička z toho jak je to dojemné, ve skutečnosti se na sebe musí tlačit dva lidi a pak za tu tlačenici dostanou peníze a mohou se radovat s toho, že můžou svou rodinu vzít na Bahamy. Opravdu vám to pořád připadá romantické a úžasné ? Ano, mě taky, ale až nebudu 20 minut dopředu vědět, co udělá hlavní hrdinka a pro koho se rozhodne a až si nebudu jistá, že je to jen na oko a někde to tak opravdu může být.
Nickey Facebookova ♥

first article.

17. března 2011 v 18:59 | Nickey Facebookova
Tumblr_li2d4mszc51qc8523o1_500_large

Vítej na mém novém blogu. Tento blog opravdu není můj první. Blogů jsem měla nad hlavu. I když jiného typu. Tento blog se bude zabývat vším co mám ráda, asi jste poznali, že mám ráda i samu sebe. Jelikož zde budu psát i své pocity, které ovšem nebudou tolik zajímavé jako ostatní témata. Jsem velkou fanynkou seriálu Pretty Little Liars (věřte mi, tento seriál má mnoho fansite), ale já vlastně nejsem ani tak fansite jako jen fanynka. Budu zde přidávat zajímavosti, fotografie co se mi líbí a takový ostatní věci, který si zdůvodním z vlastními slovy a nebudu brát informace z téhle a tamté stránky a říkat "jakože" je to podle pravidel, jelikož je to zahraniční stránka. Jsem zastáncem, že i když je to zahraniční stránka, tak či tak i "ona" má svá práva. A pak si budete nárokovat práva, za to, že jste to přeložili (nedá moc práce, oproti tomu to sepsat). Ony zahraniční stránky, mohou dělat to samé, zkopírovat vám celou stránku, čekat na novinky a pak si s klidem říct "však co, zahraniční stránka". Tento blog bude určen také k mým názorům (tedy nebudu čerpat z jiných stránek). Ale především jsem si ho založila s nepovinných důvodů a kdybych se třeba v blízké době nudila nebo měla chuť něco napsat. Nebudu zde jako nakoni, protože mi to někdo poručil nebo chce někdo další článek na zkopírování. Nebudu zde mít žádný pravidla, jako "nepsát reklamy" a budu se to zde snažit zařídit útulně, příjemně a tak jak se říká, aby jste se cítili jako doma.

Tumblr_larcsfpfkt1qb7zo6o1_500_large

Toby alias Keegan. Ho tu uvidíte zřejmě často, jelikož jsem jeho velkou fanynkou a je to jeden z mých nejoblíbenějších herců z Pll. Na tomto snímku ho můžete vidět s Justinem Biebrem (nemám ho moc v lásce).
Nickey
 
 

Reklama