Oblíbené věci

C-walk ♥

5. dubna 2011 v 20:09 | Nickey Facebookova


Řeknu to rovnou, jsem závislačka a na kom ? Na C-walku. Ano, některým to musí připadat hloupé, ale ještě před pár dny jsem znala maximálně Dub step a teď ? Je pro mě jednoznačným králem C-walk, tančí se na rychlou hudbu (převážně remixy), je to něco podobného jako Dub step, akorát rychlejší a pohybově náročnější. Já si v C-walku oblíbila Karfu, líbí se mi jaké vybírá písně a jak to valí. C-walk mě od teď zajímá, zkoušela jsem pár nejjednoduchších kroků a ? Umím kulové, je to opravdu těžké. Pořád se mi zamotávají nohy. Padám na zem, protože neudržím rovnováhu a když se mi konečně něco povede, zjistím že to tak vlastně vůbec nemělo být. C-walk se mi líbí z toho důvodu, že prakticky každý z těch co to umí, to dělá nějak jinak, má svůj vlastní styl, jinak máchá rukama a zkrátka každý vás překvapí něčím jiným.

C-walk se nedá naučit za pár minut vypadá velmi jednoduše (ve spomaleném záběru), ale jinak je těžký. K C-walku patří roury, bolerko a pořádně se namalovat, ne dělám si srandu, k C-wolku patří pravý opak těchto věcí. C-wolk je stejně jako hip-hop pouliční tanec (vznikl na ulici), a proto k němu patří volné oblečení s kšiltovkami a po všem tom i samozřejmě pohodlné boty (tím nemyslím boty na podpadku).


Karfa, Spyryt, JDC. Všichni ti kluci mají neskonečně moc talentu, jde jim to a pro mě je pohádka se na ně dívat. Pokud se chcete (myslím si, že po tom všem ano) naučit C-walk stačí si na youtube vyhledat "C-walk tutoria (for beginners)" a najít si nějaké zajímavé video (libovolně, já propaguji hned to první co vyjede). Malá rada při učení C-walku je dobré jít ven nebo mít na sobě boty, děsně vás pak bolí nohy. A další rada nemějte nic pod nohami, aby jste se náhodou ještě nepřerazili. Děkuji za přečtení.
Nickey Allen ♥

Justin Bieber hvězda princezen ♥

21. března 2011 v 16:49 | Nickey Facebookova
Svým způsobem jsem také fanynka. Ano <33
A jsem za to ráda !
Tumblr_libliwz09p1qfqs50o1_500_large

Vždycky byl Justin dokonalej, ale v zemi jiných holek. Proč je podle mnohých úžasný ? Není to podle toho jak zpívá, že má opravdu talent, ale je to podle toho, že většina, všechny soudí podle vzhledu a tak nepotřebně odstřelili i Justina. Byl by opravdu krásný a měl by jen fanoušky, kdyby lidé poslouchali jeho písně, bez toho aniž by hodinu čuměli na jeho plakát co mají v pokojíčku, tuna holek si přeje být s ním, ale žádná nepomýšlí na to, že je odjinud a to jak místem, tak srdcem. Je to taky kluk, jako každý jiný, něco si v životě přál a to stát se slavný, ano nepadlo mu to do klína, pouze měl štěstí, slavným se stal, jinou cestou a už je to malý rozmazlený děcko ? Upřímně, mě se to malý rozmazlený děcko docela i líbí. Každej druhej machr, kterého by potkalo tohle by to zneužil, ve svých 16 letech, by nebyl takhle "slušnej", asi už by se se Selenou vyspal, ano upřímně, on je takové dítě, ale ne hlasem, ale tak celkově, copak je něco dobrého na tom být dospělý ? Ne ! Podle mě z něho všichni dělají moc velkou star. Na Superstar se o něm zmiňuje Leoš Mareš, ve škole o něm mluví holky a mě to nějak moc nebere, ale přiznejme si, že by nebyl hezký a zpíval tak jak zpívá ? Já jediná bych ho asi poslouchala, protože se mi jeho písničky líbí, ale ostatní ? Ne, většina by se mu vysmála jak je škaredej a dětskej a jako jediná bych se tu na blogu zastávala já. U zpěváka mi nikdy nešlo o vhled a to ať se jmenuje Justin nebo Franta, ať je černý nebo bílý, ať má 8 nebo 80, ať je tlustý nebo hubený a ať je krásný nebo škaredý, u zpěváka mi šlo vždy jen o jedno a to aby mě svou písní potěšil, když mi bude smutno, aby mě rozesmál svými gesty, byl milej a vyřazovala z jeho hlasu zvláštní energie a to vyzařuje, je jasný, že metalistům, budu připadat jak malá růžová slepička, ale upřímně jsem, a proto mám právo říct, stejně tak jako každý kdo se mi líbí.

Tumblr_li06q7kpyz1qcbli3o1_500_large
 
 

Reklama