Pretty Little Liars

Pár nejhezčích scén z Pretty Little Liars.

19. března 2011 v 15:59 | Nickey Facebookova
Rozhodla jsem se přidat i něco z Pretty Little Liars. Pro jednou jen fotografie z podle mého nejhezčích romantických scén. Mimo to zde uvidíte několik párů. Trochu je okomentuju aby jste měli představu kdo na nich je, v kterém díle a další podrobnosti.

Tumblr_li6vg93hhp1qh5mw7o1_400_large

Toby Cavanaugh (Keegan Allen) a Spencer Hastings (Troian Bellisario) byli v 19. díle spolu v pokoji aby zjistili něco o - A. Večer hráli Scrabble a Toby Spencer porazil, avšak ráno se Spencer probrala natěsněná na Tobym. Podle mě jim to spolu moc slušelo. V tomto díle se taky nečekaně políbili a jde tam vidět tělo Tobyho, zkrátka je na co se dívat !

Tumblr_li3wlzoxn31qzgecuo1_500_large

Aria Montgomery (Lucy Hale) a Ezra Fitz (Ian Harding). I přestože jejich láska zůstává daleko od Rosewoodu a nebo v bytě u Ezra, je na ně krásný pohled a jediné co chtějí je být spolu a to na jakémkoliv místě. Nemohou se spolu fotit, jelikož by se vše prozradilo. A proto Aria vymyslela, že si dají na hlavu pytel a vyfotí se spolu. Úžasná scéna v 21. dílu.

Tumblr_lhustuhqio1qftpcoo1_500_large

Hanna Marin (Ashley Benson) a Caleb (Tyler Blackburn). Caleb u Hanny nějakou dobu přespával, sprchoval se u nich doma, plně využíval koupelnu a nedával dolů záchodové prkýnko a to v tajnosti před Hanninou matkou Ashley. Jednou si, ale Hannina máma zapomněla v koupelně telefon a tak aby se tajemství neprozradilo Hanna si za Calebem vlezla do sprchy. To byla fakt úžasná scéna v 18. dílu.

Snad vám to stačí trochu jsem to skloubila, aby to nebylo příliš dlouhé. Mimochodem psáno vlastními slovy !
A dodatečně, protože tu někomu tento pár chyběl Maya & Emily.Maya St. Germain (Bianca Lawson) a Emily Fields (Shay Mitchell) nenašla jsem fotografie, ze kterých bych mohla něco vytvořit. Tímto vás spíše seznamuji s Emily a Mayou. Maya se již neobjevuje v nových dílech, byla v těch starších dokud jí Emilina matka neposlala do polepšovacího tábora. Emily je orientovaná na ženy, v nejnovějších dílech má poměr s Paige, která svou orientaci nechce přiznat. Podle mě se k Emily, ale Maya hodila více, byla milejší a celkově s ní vyřazoval dobrý dojem.
 
 

Reklama